Rekman wspiera Świętego Mikołaja

Spółka Rekman, należąca do polskiej Grupy Kapitałowej AB, już kolejny raz przekazała zabawki i artykuły dziecięce podopiecznym z Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Do ponad setki podopiecznych trafiły zabawki, które choć na chwilę pozwolą im zapomnieć o wyzwaniach, z którymi się zmagają.

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci już trzeci raz otrzymała od Grupy AB wsparcie z okazji Świętego Mikołaja. Do 120 dzieci,  niemowląt, starszych, aż po młodzież, trafiły zabawki i zestawy edukacyjne. Dzięki takim inicjatywom, na twarzach podopiecznych pojawił się uśmiech. Takie gesty pozwalają dzieciom zapomnieć o problemach zdrowotnych, z którymi się zmagają. Prezenty w imieniu świętego Mikołaja dostarczyli pracownicy spółki Rekman.

Cieszymy się, że w tym roku ponownie mogliśmy wcielić się w rolę asystentów świętego Mikołaja. Radość dzieci jest dla nas najważniejsza. Cieszymy się, że poprzez nasze działanie możemy wspierać fundacje, które każdego dnia wkładają wiele pracy w opiekę nad dziećmi. Jesteśmy w stałym kontakcie z fundacją i w miarę naszych możliwości odpowiadamy na kolejne potrzeby.  – zaznacza Piotr Kurzeja, Prezes spółki Rekman.