REKMAN autoryzowanym dystrybutorem zabawek ZURU w Polsce.

Wielka nowina dla wszystkich miłośników zabawek! Firma REKMAN została autoryzowanym dystrybutorem w Polsce znanej na całym świecie marki zabawek ZURU!  

ZURU to wielokrotnie nagradzana firma, zainspirowana nieograniczonymi możliwościami dziecięcej wyobraźni, której celem jest odkrywanie na nowo znaczenia zabawy. To jedna z największych zabawkarskich firm na świecie, prowadząca dystrybucję w ponad 120 krajach. W portfolio producenta znajdują się m.in.:

X-SHOT – seria wyrzutni, w tym wodnych do gier i zabaw na świeżym powietrzu i nie tylko;

Rainbocorn Sequin Surprise – urocze pluszaki kryjące niespodzianki pod cekinowymi sercami;

Robo Alive – seria realistycznych robotów imitujących zwierzęta, reagujących na ruch i dźwęik;

Bunch O Balloons – zestawy kolorowych balonów do napełniania wodą w mniej niż 60 s oraz akcesoriów do szalonych wodnych bitew;

Max Build More – zestawy klocków konstrukcyjnych inspirujących do kreatywnej i rozwijającej zabawy;

Smashers – seria figurkowych „smashballi”, które można rozbić, odkrywając ukryte zabawki kolekcjonerskie i inne niespodzianki

Bubble WOW – seria wszelakich akcesoriów do produkcji baniek mydlanych;

5 Surprise Mini Brands – zestawy do budowania sklepów z najbardziej kultowymi produktami i brandami w wersji mini.

REKMAN to jeden z liderów dystrybucji zabawek w Polsce. Firma na rynku działa już ponad 30 lat. W swojej ofercie posiada produkty największych producentów zabawek na świecie, w tym LEGO, MGA, Mattel, Hasbro, Simba, TM Toys, Spin Master i wiele innych.

REKMAN zaprasza do współpracy wszystkie sklepy, klientów biznesowych oraz podmioty zajmujące się sprzedażą detaliczną, zamierzające powiększyć swoje portfolio o unikalne produkty ZURU.

Dzięki systemowemu podejściu i zamiłowaniu do doskonałych zabawek, dystrybutor może zapewnić dostęp do najlepszych artykułów ZURU oraz wsparcie w zakresie dystrybucji i dotarciu do klienta.

Pełna oferta REKMAN dostępna jest na platformie B2B (www.online.rekman.com.pl), z której klienci korzystać mogą przez 24h przez 7 dni w tygodniu.

Dla branży e-commerce REKMAN oferuje szereg rozwiązań tj. bezpłatna integracja przez platformy Shoper, Inteshop, Sellasist oraz Sky-Shop z dostępem do pełnej oferty, opisów i zdjęć produktów, a także współpracę w modelu dropshipping z logistyczną obsługą klientów końcowych (zobacz więcej).

By dołączyć do grona klientów firmy REKMAN wystarczy prosta rejestracja (zobacz szczegóły).

REKMAN zaprasza również do kontaktu pod adresem: office@rekman.com.pl.

Zostań partnerem czołowego dystrybutora zabawek w Polsce i wspólnie z nim twórz ofertę, która oczaruje dzieci i ich rodziców!