https://www.viva-awa.com/tag www.bachelortreats.com

Oferta

SZEROKA OFERTA PRODUKTOWA

Produkty dostępne w ofercie Rekman

Główną rolą dystrybutora jest zapewnienie dostępu do szerokiej oferty produktów. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów:

to-do-list

Kategorie

Ponad 170 kategorii produktowych zabawek, puzzli, gier, a także artykuły dziecięce tj. wózki czy foteliki.

tag

Marki

Najbardziej znane i cenione zabawki sprawdzonych producentów z całego świata. Łącznie ponad 200 różnych producentów.

schedule

Dostępność

Dzięki wypracowanemu od lat łańcuchowi dostaw oraz polityce magazynowej oferujemy stały dostęp do oferowanych produktów.

shield

Wyłączność

Część producentów ustanowiła wyłączność na dystrybucję produktów przez Rekman w Polsce. Doceniamy ich wybór.

SIEĆ FRANCZYZOWA

Wyspa Szkrabów

event
7

lat na rynku

shop
160

Sklepów w sieci

content
500000

Drukowanych co roku gazetek promocyjnych.

MARKI WŁASNE

Funikids

Zabawki Funikids to produkty przeznaczone dla maluszków już od pierwszych dni życia. To urocze pluszowe przytulanki, grzechotki, zawieszki, a każda z nich wyjątkowa! Wszystkie zaprojektowane tak, by pobudzać zmysły maluszka i wspomagać rozwój umiejętności skupienia uwagi. Funikids to doskonały towarzysz każdego maluszka!

MARKI WŁASNE

Hot Hit

Hot Hit to szeroki wybór zabawek dla dzieci powyżej 3. roku życia. W ofercie lalki i akcesoria do lalek, jeździki, klocki, zestawy edukacyjne i do odgrywania ról oraz wiele innych.

MARKI NA WYŁĄCZNOŚĆ W POLSCE

iWood

IWood to bogata kolekcja najwyższej jakości zabawek drewnianych dla dzieci już od 6. miesiąca życia. Zabawki iWood urzekają pięknymi kolorami, kształtami i jakością wykonania. Każdy element wykonany jest z najwyższej jakości drewna i pomalowany nietoksycznymi farbami. Inspirują, podkręcają naturalną kreatywność, wyzwalają nieograniczoną dziecięcą wyobraźnię, a także ułatwiają zrozumienie otaczającego malucha świata.

MARKI WŁASNE

Malowany Las

Malowany Las to ponadczasowe zabawki drewniane dla dzieci powyżej 3. roku życia. W ofercie stylowe kuchnie z dźwiękami i oświetleniem, liczydła, tablice, sortery i kostki edukacyjne. Przy wyborze produktów kierowaliśmy się przede wszystkim walorami edukacyjnymi i jakością zabawek. Nasze zabawki posłużą przez długie lata. Wszystkie zabawki Malowanego Lasu wykonane są z ekologicznego drewna, pokrytego nietoksycznymi farbami wodnymi.

MARKI WŁASNE

Tesoro

Tesoro to marka produktów outdoorowych. W ofercie Tesoro znajdują się: szeroki wybór komfortowych i lekkich spacerówek dziecięcych z teleskopowym system transportowania wózka po złożeniu; lekkie i stabilne rowerki biegowe w różnych wariantach kolorystycznych; rowerki trójkołowe – wygodne, łatwe w prowadzeniu, bezpieczne, z możliwością dopasowania do potrzeb malucha i rodzica; trampoliny ogrodowe i fitnessowe – w różnych rozmiarach, do stosowania na dworze i w pomieszczeniach.

Zarejestruj się, dołącz do blisko 3000 klientów 

www.sexxxotoy.com/tag-best/

Dołącz do newslettera Rekman.

Jako pierwszy dowiedz się o nowościach i promocjach!

Potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi przetwarzania
danych osobowych znajdującymi się w Polityce Prywatności.