Zapraszamy na Targi Zabawek Online!

Targi ruszają 17 sierpnia i trwać będą miesiąc. Targi odbywają się za pośrednictwem specjalnej platformy targowej, na której prezentowana jest oferta wybranych dostawców Rekman, jak również oferta marek własnych i na wyłączność. Dostawcy zapowiadają moc nowości, premiery i zapowiedzi, a to wszystko w wyjątkowych cenach, z rabatami jakich jeszcze nie było.

Rekman na targi zaprasza wszystkich. Złożenie zamówienia jest możliwe tylko dla firm. Z kolei realizacja zamówienia odbędzie po zarejestrowaniu jako klient Rekman.

Dlaczego warto odwiedzić targi online Rekman?

– najważniejsi dostawcy zabawek i artykułów dla dzieci w jednym miejscu

– rabaty targowe jakich jeszcze nie było

– atrakcyjna oferta wyprzedażowa

– nowości, bestsellery, premiery produktów

– unikatowa oferta produktów importowanych i na wyłączność

– termin targowy powyżej 90 dni

Dostawcy, którzy prezentują ofertę na wirtualnych targach Rekman: Abino, Adamigo, Albi, Alexander, Artyk, Askato, Axiom, Carrera, Cartamundi, Clementoni, Cobi, CzuCzu, Daffi, Dante, Egmont, Epee, FoxGames, Garett Electronics, Goliath, Hasbro, IWood, Jawa, Klein, Korbo, Kukuryku, Lego, Lena, Little Tikes, Madej, Marioinex, Mattel, MGA, Mirage Hobby, Nasza Księgarnia, Piatnik, Portal Games, Ravensburger, Russell, Schleich, Simba, Smoby, Stnux, Symag, TM Toys, Tootiny, Tuban, Wader Polesie, Wader Woźniak, Wilga, Zapf.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera i jako pierwszy otrzymuj powiadomienia o ofertach specjalnych, nowościach i wyprzedażach!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Marki Rekman: Funikids, Funiverse, Hot Hit, Tesoro.

www.platformatargowa.rekman.com.pl