Zabawka Roku 2019 dla Yvolution Fliker Air A1!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że hulajnogi Yvolution Fliker Air A1 zdobyły tytuł Zabawki Roku 2019 w kategorii hulajnogi.

Zabawka Roku to najbardziej prestiżowy konkurs w branży dziecięcej, to znak jakości, który pomaga rodzicom wybierać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. Tytuł Zabawki Roku przyznają największe autorytety branży dziecięcej – psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice.

Zabawki zgłoszone w konkursie są testowane i oceniane pod względem ich wartości edukacyjnych, jakości wykonania, funkcjonalności i bezpieczeństwa.

fot. Zabawkowicz.pl

Te wszystkie kryteria spełniły nasze hulajnogi Yvolution Fliker Air A1. To rewolucyjne hulajnogi trójkołowe, które ćwiczą całe ciało. Wystarczy wejść na hulajnogę, poruszać biodrami z boku na bok by pozostawić innych w tyle. Nigdy więcej nie trzeba będzie odpychać się od ziemi i tracić prędkości.

Zwrotne i wytrzymałe koła poliuretanowe, hamulce o szybkiej reakcji oraz wzmocniona stalowa rama sprawiają, że jazda na tej hulajnodze jest porywająca, dynamiczna, szybka i bezpieczna.   Dzięki systemowi „przekręć i schowaj”, hulajnogę Fliker Air A1 można bardzo szybko złożyć i zabrać ze sobą gdziekolwiek się chce.

Hulajnogi Yvolution Fliker Air A1

Wszystkie nagrodzone zabawki znajdziesz tutaj.

Produkty Yvolution dostępne tylko w Rekman. Zapraszamy na www.online.rekman.com.pl