Targi pod znakiem gorących nowości

Centrum Konferencyjne Terminal Hotel we Wrocławiu znów pękało w szwach za sprawą wszelkiej maści lalek, maskotek, klocków, gier, puzzli, rowerków i innych rarytasów dla maluchów i nie tylko. 6 marca br. odbyła się kolejna, 15. już edycja Targów Zabawek organizowanych przez Rekman. Swoją ofertę zaprezentowało 76 wystawców, a targi odwiedziło ponad 120 firm.

Targi zgromadziły największe i najbardziej znaczące firmy z branży. Klienci mogli odwiedzić stoiska takich firm jak: ABINO, ADAMIGO/PROMATEK, ALEXANDER, ANEK, ART&PLAY, ARTSANA, ARTYK, ARTYZAN, ASKATO, AXIOM, BARD, BEPPE, BRIMAREX, CARTAMUNDI, CASTOR, CLEMENTONI, COBI, CZUCZU, DANTE, DROMADER, EGMONT, EPEE, FABRYKA KART TREFL-KRAKÓW, FOKSAL, FORMATEX, FUNIVERSE, GOLIATH, GRANNA, HASBRO, HIPOKAMPUS, ICOM, JAWA, LEGO, LIONELO, M&Z/TOMY, MADEJ, MALIK, MARIOINEX, MATTEL, MELISSA&DOUG, MDR, METEOR, MGA ENTERTAINMENT, MIDEX, MIRAGE HOBBY, MONUMI, PIATNIK, PLAYMOBIL, PORTAL GAMES, PULIO, REMI, RUSSELL, SIMBA TOYS, SNIBBS, SPIN MASTER, STADLBAUER, STNUX, SYMAG, TACTIC, TM TOYS, TREFL, W&K, WADER POLESIE, WINNING MOVES, WYDAWNICTWO NASZA KSIĘGARNIA i ZIELONA SOWA.

Wystawcami, którzy po raz pierwszy zaprezentowali swoją ofertę na targach byli: G3 – jeden z największych w Polsce wydawców i dystrybutorów gier, puzzli i łamigłówek, PIEROT – znany w Polsce importer zabawek i artykułów sportowych oraz TUBAN, polski producent płynów i akcesoriów do baniek mydlanych.

Jako oficjalny dystrybutor LEGO®, Rekman zaprezentował bogatą ofertę znanych na całym świecie klocków. Nowością w ofercie są wyjątkowe rowerki biegowe marki MY BUDDY WHEELS – uroczy jednorożec, sympatyczny dinozaur i klasyczny konik. My Buddy Wheels łączy rowerek biegowy z miękkim, przytulnym przyjacielem, który będzie towarzyszyć dziecku w każdej chwili nauki podstawowych umiejętności potrzebnych do jazdy na rowerze. Rekman zaprezentował również szeroką gamę chodzików, rowerków i hulajnóg YVOLUTION. Dla najmłodszych firma posiada w ofercie jeździki i pchacze PEWI – innowacyjną alternatywę dla tradycyjnych chodzików, dla początkujących młodych cyklistów – rowerki biegowe VELO oraz hulajnogi GLIDER, a dla wyczynowców hulajnogi 3-kołowe FLIKER. Z kolei, FUNIVERSE, stworzone przez Rekman wydawnictwo gier planszowych i karcianych, zaprezentowało najnowsze tytuły: HUNOWIE, LAGUNA, SEIKATSU, MAFIOZOO i JURASSIC SNACK, a także gry, które w ofercie będą już wkrótce: WESTERN LEGENDS oraz długo oczekiwane wznowienie popularnej gry KEMET wraz z dodatkami. Na stoisku Funiverse można było też pograć w LITTLE BIG FISH, która została zakwalifikowana do kolejnego etapu Konkursu „Planszowa Gra Roku 2019”. Sklepy zabawkowe mogły też zapoznać się z ofertą WYSPY SZKRABÓW i dołączyć do największej w Polsce franczyzowej sieci sklepów z zabawkami.

Podczas Targów obowiązywały specjalne rabaty targowe, a dodatkowo składający zamówienia mogli wziąć udział w konkursach na wszystkich stoiskach targowych, w których do wygrania były atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu RTV/AGD.

Targi zaliczamy do niezwykle udanych. Dopisali zarówno Wystawcy, którzy szeroko prezentowali swoje nowości, jak i Klienci, którzy przyjechali do nas z całej Polski. Cieszymy się również, że mogliśmy gościć przedstawicieli mediów branżowych: BRANŻY DZIECIĘCEJ, RYNKU ZABAWEK I ŚWIATA ZABAWEK. Dziękujemy wszystkim Klientom, Wystawcom i Partnerom i już dziś zapraszamy na kolejne edycje targów Rekman!