Rekman wyłącznym dystrybutorem lalek i akcesoriów marki Zapf Creation oraz samochodzików Cozy Coupe marki Little Tikes

Rekman Sp. z o.o. została oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem produktów marki Zapf Creation oraz samochodzików marki Little Tikes należących do firmy MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. Wyłączność dotyczy sprzedaży wszystkich lalek i akcesoriów Baby Born i Baby Annabell oraz linii Cozy Coupe w Polsce w kanałach tradycyjnym oraz e-commerce do 31 grudnia 2022 roku.

Zapf Creation to wiodący producent lalek funkcyjnych oraz akcesoriów tj. m.in.: ubranka, mebelki czy wózki dla lalek. Produkty Baby Born oraz Baby Annabell swoją popularność zawdzięczają wysokiej jakości wykonania, precyzyjnemu odwzorowaniu szczegółów oraz bogatemu wyposażeniu.

Little Tikes to międzynarodowy producent takich produktów jak: centra aktywności, jeździki, piaskownice, place zabaw i wiele innych. Flagowymi produktami marki Little Tikes są samochodziki Cozy Coupe, których cała linia od teraz dostępna jest tylko w firmie Rekman.

To nowy etap naszej współpracy z firmą MGA Entertainment, którą mamy nadzieję cały czas rozwijać i pogłębiać. Naszemu partnerowi dziękujemy za zaufanie, a wszystkie sklepy stacjonarne i online zapraszamy do współpracy. Jesteśmy gotowi na nadchodzący sezon i zapewnimy pełną dostępność produktów – mówi Piotr Kurzeja, Prezes Zarządu Rekman Sp. z o.o. – Planujemy również wsparcie sprzedaży w postaci kampanii telewizyjnych na kanałach dziecięcych, zarówno przed Dniem Dziecka, jak i przed Gwiazdką. Pierwsze reklamy pojawią się już w maju – dodaje.

Rekman to jeden z liderów dystrybucji zabawek w Polsce. Firma na rynku działa już ponad 30 lat. W swojej ofercie posiada produkty największych producentów zabawek na świecie, w tym MGA, LEGO, Mattel, Hasbro, Simba, TM Toys, Spin Master i wiele innych.

Pełna oferta Rekman dostępna jest na platformie B2B (www.online.rekman.com.pl), z której klienci korzystać mogą przez 24h przez 7 dni w tygodniu.

Dla branży e-commerce Rekman oferuje szereg rozwiązań tj. bezpłatna integracja przez platformy Shoper, Inteshop, Sellasist oraz Sky-Shop z dostępem do pełnej oferty, opisów i zdjęć produktów, a także współpracę w modelu dropshipping z logistyczną obsługą klientów końcowych (zobacz więcej).

By dołączyć do grona klientów firmy Rekman wystarczy prosta rejestracja (zobacz szczegóły).