Zmiana siedziby firmy Rekman

MAGNICE_MAJ_2_n

Firma Rekman Sp. z o.o. należąca do Grupy AB S.A. od 2013 roku – jednego z największych dystrybutorów IT oraz RTV/AGD i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej oraz jednym z 10 największych w Europie, 17-go sierpnia 2015 roku zmienia swoją siedzibę. Dołącza do Grupy AB w Magnicach, gdzie znajduje się jedno z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjno-logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

W Magnicach znajdować się będzie cała struktura centrali spółki z ul. Kościerzyńskiej wraz z dużym zapleczem magazynowo-logistycznym.

 

Nowym adresem siedzimy firmy Rekman będzie:

AB – Rekman
ul. Europejska 4
Magnice
55-040 Kobierzyce

 

 

Jak będzie wyglądał model sprzedaży w nowej siedzibie?

Sprzedaż będzie opierała się na najnowocześniejszych rozwiązaniach informatycznych, dzięki którym będzie można składać zamówienia. Jak do tej pory, towar wysyłany będzie w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty (możliwe są również odroczone terminy płatności – więcej szczegółów, patrz tutaj:  Zasady współpracy ). Będziemy posiadali także własny showroom, w którym będzie można zapoznać się z całym asortymentem. Będzie możliwość złożenia zamówienia na miejscu, natomiast towar zostanie przesłany do Klienta w ciągu 24 h.

 

Jakie są korzyści zmiany lokalizacji?

Magnice – wieś w Polsce, położona w województwie Dolnośląskim, gminie Kobierzyce, ok. 16 km od centrum Wrocławia. Większa powierzchnia oraz zlokalizowanie poza terenem zabudowanym zapewni rozwój firmie Rekman pod względem dystrybucji i logistyki, a tym samym podniesie świadomość istnienia spółki na rynku światowym i zapewni najwyższy poziom obsługi klienta.

 

 

MAGNICE_MAJ_n  

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:  http://www.rekman.com.pl/oferta-marki/

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:  http://www.rekman.com.pl/kontakt/