Zabawki na LATO – Lena

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Lena jest producentem zabawek dla dzieci, które od wielu lat cieszą się dobrą opinią i są uważane za produkty wysokiej jakości. Bączki Lena to szeroka oferta tradycyjnych i grających bączków z poruszającymi się wewnątrz przedmiotami, przepięknie pomalowanych i ozdobionych postaciami z bajek. Produkty Lena to także biżuteria dla dziewczynek do samodzielnego montażu, czyli bardzo kolorowe zestawy koralików różnych wielkości. Dla chłopców Lena proponuje interesujące samochody o dużych gabarytach (maksymalne obciążenie do 100 kg!) oraz mniejsze autka, a dla najmłodszych zabawki do wody.

 

 

NA LATO:

dzwig

 

Dźwig firmy Lena posiada cztery wysuwane podpory boczne, wysuwanego żurawia, który może obracać się o 270 stopni, hak, którym można sterować za pomocą bocznego pokrętła, dwie blokady na koła, aby dźwig nie odjechał podczas pracy, posiada również przestronną kabinę kierowcy i kabinę do obsługi żurawia. Długość pojazdu wynosi 70 cm, całkowita wysokość (z wysuniętym żurawiem) to 1,15 m. Zabawka wytrzymuje ciężar do 100 kg. Zabawka wyprodukowana w UE.

 

 42018_K 42021_K

Zestawy koralików przeznaczony dla dzieci, które lubią kreatywną zabawę. Koraliki to atrakcyjna ozdoba dla każdej dziewczynki, która może zrobić oryginalną i niepowtarzalną biżuterię! Naszyjniki, bransoletki, kolczyki i wiele innych błyszczących akcesoriów w różnych zestawach kolorystycznych, drewniane lub wykonane z tworzywa sztucznego, małe i duże – na pewno każda młoda dama znajdzie coś dla siebie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Dla wszystkich, którzy uwielbiają zabawę w budowanie „zamków z piasku”, firma Lena poleca zestawy do piasku: komplet wiaderko, sitko, łopatka, grabki i fantazyjne foremki.
Zapytaj nas o ten produkt.

05446_K-2

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Leny w naszej hurtowni:    http://www.rekman.com.pl/oferta-marki-producent/LENA/

Oficjalna strona producenta:   http://www.lena-hracky.cz/