Rekman umożliwia swoim Klientom szybkie zakupy online.

Nasza firma udostępnia swoim Klientom nowoczesną platformę B2B, umożliwiającą wygodne i szybkie zakupy w sieci. Przy jej pomocy nie tylko można złożyć zamówienie, na bieżąco sprawdzać cała ofertą i stany magazynowe, ale także sprawdzić historię zamówień, wydrukować faktury, czy złożyć reklamację. System jest łatwy w obsłudze i bez problemu pozwola odnaleźć wszelkie potrzebne informacje.

SERWIS B2B REKMAN ONLINE

Zaloguj się do Rekman Online

Z Rekman możesz wszystko zrobić online

Masz własny sklep internetowy? A może chcesz widzieć w swoim systemie bieżącą ofertę firmy Rekman?

Zintegruj się z naszym systemem!

Rekman proponuje Ci kilka różnych rozwiązań:

Bramka API JSON  to w skrócie dostęp do pliku XML z pełną i aktualną ofertą firmy Rekman.
Z bramki udostępnianej przez system online.rekman.com.pl może korzystać każdy Klient. Poprzez proste dodanie kilku komend do zapytania, można zawęzić wielkość pliku, na przykład do oferty konkretnych producentów, bądź tylko tych produktów, które są aktualnie dostępne. Przygotowanie zapytania jest bardzo proste i nie wymaga wsparcia informatyków. Więcej informacji znajdziesz po zalogowaniu się na platformę online.rekman.com.pl. Przy pomocy tego pliku możesz wgrać do swojego sklepu lub programu nie tylko stany magazynowe, ale także zdjęcia i opisy wszystkich produktów.

Firma Rekman proponuje również dedykowane rozwiązania, dzięki którym można zautomatyzować proces wymiany danych. Oznacza to, że zakres przesyłanych danych jest indywidualnie przygotowywany dla Klienta w postaci pliku XML, a zamówienia zapisywane są bezpośrednio w naszym systemie handlowym z pominięciem systemu B2B.

Dropshipping – logistyczny model sprzedaży przez Internet. Polega on na wysyłce zamówienia do Klienta końcowego wraz z fakturą wystawioną na dane Twojego sklepu. Rozwiązanie to pozwala znacznie zredukować Twoje stany magazynowe i płacić tylko za faktycznie sprzedany towar. W ten sposób, Twoim głównym zadaniem jest pozyskiwanie klientów, a za obsługę logistyczną odpowiada firma Rekman.
Jeżeli planujesz założenie sklepu internetowego na jednej z popularnych platform np. RedCart, iStore, IAI Shop czy Shoper to informujemy, że mają one przygotowane automatyczne rozwiązania do integracji bramki XML od firmy Rekman. Wystarczy, że przekażesz swój login i hasło, a obsługa techniczna tych platform przygotuje wszelkie ustawienia za Ciebie. W krótkim czasie będziesz w stanie dodać do swojego sklepu tysiące zabawek wraz z ich opisami i zdjęciami.

Jeżeli planujesz założenie sklepu internetowego na jednej z popularnych platform np. RedCart, iStore, IAI Shop czy Shoper to informujemy, że mają one przygotowane automatyczne rozwiązania do integracji bramki XML od firmy Rekman. Wystarczy, że przekażesz im swój login i hasło, a obsługa techniczna tych platform przygotuje wszelkie ustawienia za Ciebie. W krótkim czasie będziesz w stanie dodać do swojego sklepu tysiące zabawek wraz z ich opisami i zdjęciami.