Wielka Premiera Monopoly Wrocław już za nami!

5 listopada w Pasażu Grunwaldzkim odbyła się długo wyczekiwana premiera najnowszej edycji Monopoly – Monopoly Wrocław. Przedstawiciele producenta – Winning Moves oraz wyłącznego dystrybutora gry – firmy Rekman Sp. z o.o., zaprezentowali planszę Monopoly przygotowaną specjalnie dla stolicy Dolnego Śląska. Gra jest już w sprzedaży.

Na planszy znalazło się 30 charakterystycznych dla miasta miejsc, w tym również te, wybrane w drodze głosowania przez samych mieszkańców Wrocławia.

Podczas premiery wszyscy mogli zagrać w Monopoly Wrocław na planszy wielkości 25 mkw. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych. Maluchy brały udział w karcianych bitwach, a hostessy malowały im wąsy. Na wydarzeniu gościł również Pan Monopoly, który przyjechał do Pasażu miejskim tramwajem. Można było zrobić sobie z nim zdjęcie i wziąć udział w konkursie ogłoszonym na FB.

Gra jest już dostępna w sieci Wyspa Szkrabów, w Empiku, Saturnie i innych dobrych sklepach z zabawkami.

Wyłącznym dystrybutorem gry w Polsce jest Rekman.

– To olbrzymie wyróżnienie, ale i zobowiązanie – mówi Lidia Hedzielska, prezes firmy Rekman. W roku 2016, gdy Wrocław jest europejską stolicą kultury, dołączył również do grona miast na świecie posiadających swoje miejskie edycje tej gry. I dziś, obok Monopoly Sydney, czy Tokio, mamy też Monopoly Wrocław. Cieszymy się, że my, jako Rekman mogliśmy brać czynny udział w powstawaniu tej wyjątkowej dla nas edycji.

Monopoly Wrocław to nie jedyna edycja miejska stworzona specjalnie dla dolnośląskiej stolicy. Już 3 grudnia 2016 r. w Alei Bielany będzie miała miejsce premiera Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale. Wrocław jako pierwsze miasto na świecie będzie miało dwie lokalne edycje Monopoly w jednym roku. Co więcej, Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale to jedyna na świecie edycja miejska dla dzieci.