8. edycja Targów Zabawek (jesień 2015)

 palac
Targi Zabawek zorganizowane przez firmę Rekman już po raz ósmy, swoją jesienną edycję miały w Krzyżowej koło Świdnicy.

Wydarzenie miało miejsce 3 i 4 września 2015 roku i cieszy się coraz większym zainteresowaniem wystawców i klientów. Targi skupiają na sobie także uwagę czołowych mediów branżowych, które pojawiają się i szeroko relacjonują imprezę firmy Rekman.

 

W tym roku powiększyliśmy powierzchnię wystawienniczą aż do 750 m2! W tym celu wykorzystaliśmy najbardziej reprezentacyjną część kompleksu konferencyjnego, jaką jest Pałac. Na parterze oraz pierwszym piętrze odbyły się pokazy najnowszych produktów na Gwiazdkę 2015!

 

Na kontraktacje świąteczne zaproszonych zostało ok. 150 firm z całego kraju – klientów firmy Rekman.

Zaproszenie na targi przyjęło także 38 wystawców! To rekordowy wynik w porównaniu do lat ubiegłych. Wśród nich znalazły się następujące firmy: Adamigo, Anek, Alexander, Artyk, Axiom, Bard, Beppe, Brimarex, Cartamundi, Castor, Chicco, Clementoni, Cobi, Czuczu, Dante, Dromader, Egmont, Epee, Formatex, Fox Games, Goliath, Granna, Hape, Hasbro, Hippocampus, Mattel, Mga, Milly Mally, Pipistrello, Pulio, Russell, Simba, Stadlbauer, Stnux, Tactic, Tm Toys, Trefl, Zielona Sowa.

 

W pałacu na parterze przedstawiciele firmy Rekman witali przybyłych Gości. Tuż obok znajdowało się stoisko nowego projektu firmy – franczyzy „Wyspy Szkrabów„, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zaproszeni Goście mogli dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat korzyści jakie daje im przystąpienie do programu „Wyspa Szkrabów„.

W początkowej sali na pierwszym piętrze można było zapoznać się z markami dystrybuowanymi przez firmę Rekman. Wśród nich znalazły się: Jakks Pacific, Marklin, Lexibook, Winning Moves, Educa, Jumbo, Lena, Kidkraft, Okiedog, Constructo, Heros, Woodyland, Reig Musicales oraz Diset. Hitem była śpiewająca lalka Sing Along z licencją Frozen, firmy Jakks Pacific. Wzrok zaciekawionych Gości przyciągała rozwijająca się grupa gier Monopoly na licencji Hasbro, firmy Winning Moves oraz nowy asortyment – lalki Fofucha do samodzielnego złożenia firmy Educa. Na sali Rekmana znajdował się również Mattel – najnowsza dystrybucja firmy!

 

Pałac oraz największa sala wystawiennicza w budynku naprzeciwko, stanowiły centrum spotkań, negocjacji i składania zamówień gwiazdkowych wszystkich zainteresowanych. Zamówienia brały udział w losowaniu nagród w ostatnich minutach trwania targów, wśród których swoich właścicieli znalazły ufundowane przez firmę Rekman sprzęty gospodarstwa domowego!

Całodzienne wyżywienie zapewniała firma cateringowa.

 

WP_20150903_103_n WP_20150903_093_n WP_20150903_071_n WP_20150903_025_n zdjecie 1_n

 

 

Serdecznie podziękowania należą się wszystkim Gościom, którzy przyjęli zaproszenie,
mediom branżowym: Świat Zabawek, Rynek Zabawek i Branża Dziecięca,
a także Wystawcom za ich zaangażowanie i pomoc w organizacji!

 

Zapraszamy do współpracy także Nowych Partnerów Handlowych – będzie nam bardzo miło gościć Państwa na następnych Targach Zabawek.