VI Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS TIME

Firma Rekman już po raz drugi zaprezentowała swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME w Kielcach, które doczekały się w tym roku VI edycji.
W tegorocznych targach, które odbyły się 26-28 II 2015 uczestniczyło 325 firmy z różnych krajów, między innymi: Polski, Czech, Niemiec, Ukrainy, Litwy, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Chin, a powierzchnia wystawowa zwiększyła się o 40% i w tym roku wyniosła 10 tys.mkw. VI edycję targów odwiedziło 4238 gości z 33 krajów takich jak: Polski, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Estonii, Rosji, Słowacji, Czech, Niemiec, Szwecji, Węgier, Danii, Rumunii, Włoch, Holandii i Słowenii.

kielce4 kielce3

kielce2 kielce5

Podczas targów firma Rekman zaprezentowała swoją szeroką ofertę produktów oraz nowości, wśród których znalazły się:

Jakks Pacific
Märklin
Winning Moves
Lexibook

Na stoisku Firmy Rekman można było podziwiać bogatą ofertę zabawek, gier i puzzli.
Tematami przewodnimi były licencje: Frozen (Jakks Pacific, Educa), Księżniczki Disney’a (Jakks Pacific, Winning Moves), My Little Pony (Winning Moves), a także kolejki firmy Marklin i asortyment Lexibooka. Zainteresowanie budziły także bajecznie stylizowane mebelki dla dzieci Fantasy Fields. Nikt również nie mógł przejść obojętnie obok produkcji firmy Llorens – lalek, które swoim realistycznym wyglądem przypominają prawdziwe niemowlaki. Dużą furorę zrobił także piękny domek dla lalek Kidkraft, który dzięki bogatemu wyposażeniu jest spełnieniem marzeń każdej małej dziewczynki. Miłośników układanek przykuwały uwagę hiszpańskie produkcje firmy Educa oraz orginalne wzory puzzli Jumbi z serii Wasgij i Jan Van Haastern.

PUZZLE:   Educa, Jumbo
ZABAWKI DREWNIANE: Woodyland, Heros
LALKIJakks Pacific, Llorens
DOMKI DLA LALEK: Kidkraft
KOLEJKI: Marklin, Pequetren
MEBELKI DLA DZIECI: Fantasy Fields
AKCESORIA: Wooky, Okiedog
ZABAWKI: Lena, Reig Musicales, Faro, Diset, Lexibook
WOZKI DLA LALEK: Decuevas
STATKI: Cosntructo

 

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie i czas poświęcony na zapoznanie się z ofertą naszej firmy.
Liczymy, że nasza obecność na Targach KIDS’ TIME  w Kielcach przyczyni się do podjęcia trafnych decyzji handlowych, pozwoli bliżej poznać naszą firmę i zaowocuje pomyślną współpracą z obecnymi jak i nowymi partnerami biznesowymi.

Dziękujemy także organizatorom za pomoc w przygotowaniu stoiska i prezentacji naszej firmy.

Relacja mediów:
Branża Dziecięca   – nasze stoisko –

Zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem na:
Facebook
Superexpo.com

 

DSCN9310_n DSCN9312_n DSCN9330_n DSCN9317_n
DSCN9315_n DSCN9320_n DSCN9321_n DSCN9329_n