Rekman wyłącznym dystrybutorem wrocławskich edycji gry Monopoly!

logo monopoly

Mamy przyjemność poinformować, że przedstawiciele firmy Rekman oraz wydawcy gry Monopoly – Winning Moves dnia 13 maja br. ogłosili dwie nowe edycje znanej na całym świecie gry: Monopoly Wrocław oraz Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale.

Wrocław jako pierwsze miasto na świecie będzie miało dwie lokalne edycje tej gry w jednym roku. Co więcej, Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale to jedyna na świecie edycja miejska dla dzieci.

Wrocławianie mogą wziąć udział w tworzeniu planszy Monopoly Wrocław i zgłaszać najciekawsze i najbardziej charakterystyczne ich zdaniem obiekty w mieście. Dodatkowo, internauci będą mogli zagłosować na nieruchomości, które znajdą się dwóch polach na planszy – najdroższym i najtańszym. Podobne głosowanie przewidywane jest również w przypadku edycji Junior.

Przy okazji ogłoszenia projektów Monopoly, na zaproszenie firmy Rekman oraz Winning Moves, do Wrocławia przybył Pan Monopoly, który zapraszał dzieci i dorosłych do wspólnej gry na 36 m² planszy rozłożonej na wrocławskim rynku. Specjalnie na tę okazję, SDH Feniks i Wyspa Szkrabów przygotowali konkursy i ponad 100 nagród dla dzieci i nie tylko.

Wrocławskie edycje Monopoly powstają przy współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia. Wielka premiera obu gier już jesienią. Ich wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim będzie firma Rekman.