Premiera Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale – FOTORELACJA

3 grudnia w Alei Bielany odbyła się oficjalna premiera wyjątkowej gry Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale. To pierwsza na świecie miejska edycja gry Monopoly dla dzieci. Rekman jest jej wyłącznym dystrybutorem. Gra jest już w sprzedaży.

Podczas premiery zaprezentowano wielką planszę, na której przeprowadzano emocjonujące rozgrywki. Nie zabrakło też innych atrakcji w postaci malowania buziek, rozgrywek karcianych oraz konkursów, w których do wygrania były gry Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale.

Wydarzenie, tradycyjnie, swoją obecnością uświetnił Pan Monopoly, z którym można było uścisnąć dłoń i zrobić sobie zdjęcie.

Na planszy znalazło się 16 popularnych wrocławskich krasnali, m.in.: Paragrafek, Roszek, czy Bąbelek Chlapuś. Gracze wcielają się w fotografów, którzy spacerując po dolnośląskiej stolicy, robią zdjęcia krasnalom i wstawiają je w ramki. Gra przeznaczona jest dla dzieci już w wieku 4 lat i jest doskonałym wprowadzeniem w świat gier Monopoly.

Gra jest już dostępna w sieci sklepów Wyspa Szkrabów i innych dobrych sklepach z zabawkami.

Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale to już druga wrocławska edycja gry Monopoly, która ukazała się w tym roku. 5 listopada odbyła się wielka premiera Monopoly Wrocław. Tym samym, Wrocław jako pierwsze miasto na świecie doczekało się dwóch miejskich edycji Monopoly w jednym roku.