Premiera gry Monopoly Kraków – 7.11.2015

Monopoly_Gameboard_Krakow2

 

W krakowskiej galerii Bonarka City Center w sobotę 7-go listopada 2015 roku, odbyła się długo wyczekiwana premiera krakowskiej edycji gry Monopoly.
Tego dnia, oprócz atrakcji dla dzieci i młodzieży, nastąpiło oficjalne odsłonięcie planszy.

 

O godz. 12.00 odbyło się powitanie zebranych gości i rozpoczęcie konferencji prasowej, prezentującej grę planszową Monopoly Edycja Kraków.

W konferencji udział wzięli: przedstawiciele Urzędu Miasta Krakowa, prezes firmy Winning Moves Peter Griffin, przedstawiciele lokalnej filii firmy Winning Moves- wydawcy gry, wyłączny dystrybutor gier Winning Moves – firma Rekman oraz Pan Monopoly!

Na premierę zaproszeni zostali przedstawiciele firm, które znalazły się na planszy: ICE Congress Centre, Uniwersytet Pedagogiczny, Tauron Arena Kraków, MPO, MPWiK, MPEC, EDF, UBM, Expo Kraków, Taxi Barbakan, MPK, Politechnika Krakowska, ArcelorMittal, Bonarka City Center, Centrum Handlowe Zakopianka, Galeria Krakowska, AGH, PKP.

Po zakończeniu części oficjalnej, hostessy rozpoczęły animację rozgrywki w grę Monopoly na odsłoniętej planszy z dziećmi, uczestniczącymi w wydarzeniu. Rozgrywki były formą zabawy, której każdy uczestnik był zwycięzcą. Podczas eventu rozlosowane zostały nagrody dla uczestników – m.in. kubki Monopoly. Pan Monopoly rozdawał balony odwiedzającym galerię, a dzieci mogły pomalować sobie twarz na specjalnym stanowisku. Rozłożona plansza była obsługiwana przez hostessy do godz. 18.00 i do tej godziny odbywały się zabawy z dziećmi (gra na planszy), rozdawanie gadżetów oraz konkursy.

 

„Gazeta Krakowska” o premierze Monopoly Kraków  – czytaj –

 

 

Zapraszamy do fotorelacji z premiery Monopoly Kraków:

MONOPOLY 027_n

MONOPOLY 028_nCzekanie na odsłonięcie MONOPOLY 030_n… trzeba utrwalić MONOPOLY 031_n… to ważny moment MONOPOLY 041_n… z Winning Moves 20151107_125145_n… i z Rekmanem
MONOPOLY 033_nRozpoczyna się zabawa MONOPOLY 034_n… animacje MONOPOLY 038_n… malowanie twarzy MONOPOLY 052_n… dla starszych MONOPOLY 051_n… i dla najmłodszych
MONOPOLY 046_nW pięknej scenerii MONOPOLY 036_n… dla dzieci MONOPOLY 043_n… ale nie tylko MONOPOLY 049_n… sesje rodzinne MONOPOLY 048_n… i pierwsze spotkania
MONOPOLY 062_nA gdzie Pan idzie? MONOPOLY 059_n… trochę zabawy MONOPOLY 058_n… przejdźmy się MONOPOLY 060_n… ale MONOPOLY 065_n… zdrowie najważniejsze

 

 


W grze Monopoly Kraków na jednej planszy udało się uchwycić największe zabytki miasta jak Wawel czy Sukiennice, znakomite uczelnie takie jak AGH czy Politechnikę Krakowską, miejsca rekreacji jak Błonia czy Planty oraz symbole nowoczesnego Krakowa – Centrum Kongresowe ICE oraz Tauron Arena Kraków. W grze zamiast tradycyjnych kolei możemy kupić krakowskie dworce czy dorożki. Z pudełka patrzy na nas Królowa Jadwiga, a Trębacz gra hymn z wierzy Kościoła Mariackiego. W kartach szansy walczysz ze Smokiem Wawelskim, a Królowa Bona zachęca nas do swojej diety. Zatrzymaj się na chwilę, zgraj z rodziną i odkryj na nowo uroki Krakowa dzięki grze Monopoly. Nie czekaj, rzuć kostką, wykonaj ruch, dokonaj transakcji i zbij fortunę w najnowszej krakowskiej edycji klasycznej gry Monopoly.

Mockup_Krakow


 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą firmy Winning Moves – zobacz ofertę –