Kolejne otwarcie w sieci sklepów Wyspa Szkrabów

14 maja br. ogólnopolska sieć Wyspa Szkrabów powiększyła się o kolejny sklep – tym razem w samym centrum Wrocławia. Sieć rozwija się niezwykle prężnie i dziś liczy już 72 sklepy.

Nowy sklep usytuowany jest w bardzo atrakcyjnym miejscu – w SDH Feniks, jednym z najstarszych domów handlowych we Wrocławiu, stanowiącym jeden z najbardziej charakterystycznych punktów wrocławskiego rynku.

14 maja – w dniu Wielkiego Otwarcia – na Klientów czekało mnóstwo atrakcji: m.in. produkty w promocyjnych cenach, zabawy z animatorami dla dzieci, balony i upominki. W tym dniu było również do wygrania 100 atrakcyjnych nagród: m.in. gry Monopoly i Zgadnij kto to, lalki z serii Disney Princesses, auta firmy Simba i wiele innych.

Jak przyznaje Barbara Wieczorek – Otwarcie nowego sklepu to kolejny krok w procesie tworzenia największej sieci sklepów z zabawkami w Polsce. Docelowo w każdym województwie znajdzie się ok. 15-20 sklepów działających pod szyldem Wyspa Szkrabów.

Otwarcie kolejnego sklepu Wyspa Szkrabów połączone było z zapowiedzią projektu gry Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale. Z tej okazji na wrocławskim rynku zagościł sam Pan Monopoly, który pozdrawiał dorosłych i bawił się z dziećmi. Chętni mogli zagrać w grę Monopoly na dużej planszy i wygrywać nagrody.

Gra Monopoly Junior Wrocławskie Krasnale to pierwsza na świecie gra miejska Monopoly dla dzieci. Nawiązywać będzie do symbolu miasta – znanych wszystkim skrzatów, których we Wrocławiu mieszka już niemal 300. Gra pojawi się na rynku już we wrześniu br., a jej wyłącznym dystrybutorem będzie firma Rekman Sp. z o.o.