Jakks Pacific i sekret magicznych skrzydeł

 

Zabierz do domu Wróżki Disney’a i wejdź w magiczny świat pełen zabawy oraz przyjaźni
z nową olśniewającą kolekcją Jakks Pacific.

wrozki1

Dzwoneczek, Różyczka, Barwinka i Mgiełka to NOWOŚCI w ofercie firmy Rekman.

Te przepiękne lalki, niczym prawdziwe baśniowe elfy, roztaczają wokół siebie nutę tajemniczości. Pochodzą z Przystani Elfów, gdzie mają swój dom i zajmują się tworzeniem pór roku.
Przystań Elfów dzieli się na 4 strefy: Wiosenną Dolinę, Letnią Polanę, Jesienny Las i Zimowy Bór, zamieszkiwane przez Wróżki, które pracują nad udoskonaleniem poszczególnych elementów składających się na każdą porę roku. Wróżki są także bohaterkami wielu filmów: Dzwoneczek i bestia z Nibylandii, Dzwoneczek i tajemnica piratów, Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł.

Jakks Pacific dołożył wszelkich starań, aby przedstawić Wróżki Disney’a w sposób bardzo realistyczny: z pięknymi skrzydłami, bujną fryzurą i charakterystyczną dla każdej z nich sukienką.
To już kolejna licencja jaką firma Jakks Pacific może się pochwalić.

Przypominamy o światowym sukcesie jaki odniosły Księżniczki Disney’a Jakks Pacific!

 

lalki

Wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz piękny design to wszystko stawia lalki Jakks Pacific w czołówce najlepszych zabawek dla dziewczynek na rynku światowym!
Firma Rekman jako czołowy dystrybutor i importer Jakks Pacific posiada w swojej ofercie szeroką gamę bohaterek Disney’a   zobacz ofertę – kliknij

 

 


 Firma Rekman zajmuje się dystrybucją takich marek jak:

Märklin, Jakks Pacific, Winning Moves, Lexibook, Jumbo, Educa, Okiedog, Heros, Lena, Woodyland, KidkraftFantasy Fields, Bauer, Constructo, Autoart, Minichamps.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą firmy  – kliknij tutaj –

 

Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym Partnerem, to nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz, wypełniając formularz rejestracyjny na stronie: http://mistral.rekman.com.pl/NowyUzytkownik.aspx
Nasz handlowiec skontaktuje się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności.