7. edycja Targów Zabawek (wiosna 2015)

Firma Rekman, czołowy polski dystrybutor i importer zabawek, w tym roku po raz pierwszy był organizatorem wiosennych Targów Zabawek w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym Krzyżowa k/Świdnicy.
W XVIII-wiecznym kompleksie pałacowym, w dniu 18 marca 2015 roku, zaprezentowana została propozycja na sezon wiosenno-letni, na Dzień Dziecka i nowości.

 

Dlaczego Rekman zdecydował się przeprowadzić wiosenne kontraktacje?

Od 6 lat firma Rekman jest organizatorem jesiennych Targów Zabawek w Krzyżowej, które nie tylko cieszą się coraz większym zainteresowaniem zaproszonych gości, ale już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz planowaną latem 2015 roku zmianą dotychczasowej siedziby, firma Rekman zdecydowała się na zorganizowanie dodatkowych kontraktacji w marcu br. Celem targów było przedstawienie najnowszego asortymentu na zbliżający się Dzień Dziecka oraz umożliwienie klientom zatowarowania swojego sklepu na sezon wiosenno-letni.

Na ok. 600 m2 powierzchni zostały zaprezentowane produkty następujących firm z portfolio Rekmana:
Adamigo, Alexander, Anek, Axiom, Cartamundi, Beppe, Brimarex, Castor, Clementoni, Cobi, Czu Czu, Dante, Dromader, Epee, Euro-trade, Goliath, Granna, Hasbro, Mga, Russell, Simba, Stadlbauer, Tactic, TmToys, Trefl. Tegoroczni debiutanci to firma Tomy i Zielona Sowa.

Podczas targów można było zapoznać się z szerokim asortymentem importowanych produktów Rekmana.

Jak zawsze hitem firmy są lalki amerykańskiego producenta Jakks Pacific z licencją Księżniczek Disneya oraz Krainy Lodu, kolejki Märklin – największego na świecie niemieckiego producenta kolejek dla dorosłych i dzieci, gry na licencji Hasbro „Monopoly” i „Zgadnij kto To” z My Little Pony i księżniczkami Disney’a.
Stały asortyment firmy Rekman to bączki i pojazdy firmy Lena, drewniane zabawki edukacyjne firmy Heros, gry dla najmłodszych i puzzle firmy Educa i Jumbo, maskotki firmy Bauer, plecaczki i torby 3D firmy Okiedog, rzeźbione i ręcznie malowane mebelki dla dzieci firmy Fantasy Fields oraz modele statków firmy Constructo.

 2

 4    3    6   5

 

Podziękowania:

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami 18 kwietnia w Krzyżowej, Wystawcom, Klientom i zaproszonym Gościom.

 

Zapraszamy do współpracy nowych Partnerów Handlowych – będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem
i zaprezentować naszą ofertę na następnych Targach Zabawek.

 

Zajrzyj na nasz profil na Facebooku !
Piszą o nas:  Branża Dziecięca