Fofucha – lalka inna niż wszystkie

Fofucha to hiszpańska lalka firmy Educa, która jest absolutną nowością w firmie Rekman. Aktualnie w ofercie znajdują się cztery rodzaje takich lalek, ale w przyszłości będzie ich więcej. Będą to lalki o różnych karnacjach, kolorach włosów, oczu itp.

fofucha

 

Fofucha to lalka przeznaczona do samodzielnego złożenia i ubrania wg własnego pomysłu. W opakowaniu znajdują się: instrukcja obrazkowa, części samej lalki, taśma klejąca i piankowe karty, z których dziecko może zrobić ubrania i dodatki. Dziecko ma wiele możliwości pokazania swojej inwencji twórczej. Samo może wykonać nie tylko włosy, ubrania i akcesoria, ale nawet wybrać kolor oczu zabawki.
Wewnątrz opakowania znajdują się szablony ubrań i wielu innych części składowych, które  wycina się nożyczkami z załączonego materiału piankowego. Jeśli jednak kreacja znudzi się dziewczynce, może zrobić inną, ponieważ w zestawie znajduje się dużo materiału, z którego można przygotować kolekcje.

Zobacz instrukcję – kliknij –

 

16362 Fofucha Katie EN DE FR NL IT_n 16363 Fofucha Chloe EN DE FR NL IT_n 16364 Fofucha Pixie EN DE FR NL IT_n 16365 Fofucha Moon EN DE FR NL IT_n

 

Oficjalna strona producenta:   www.fofuchasdolls.com